۱۰ موزیک پلیر رایگان وردپرس

10 موزیک پلیر رایگان وردپرس

۱۰ موزیک پلیر رایگان وردپرس موضوع امروز مقاله ماست. در این مطلب ۱۰ پلیر موسیقی رایگان وردپرس را معرفی و بررسی خواهیم کرد. با ما همراه باشید.

عملکرد پخش‌کننده صوتی داخلی ورد پرس چگونه است؟

وردپرس دارای یک پخش‌کننده صوتی داخلی است که این امکان را به شما خواهد داد تا فایل‌های صوتی خود را در وب‌سایت نمایش و پخش‌کنید. فایل‌های صوتی شما هم می‌تواند در پست‌های مختلف شما گنجانده شود و هم به ویجیت تبدیل و در مکان موردنظر شما قرار گیرد.

چنانچه بخواهید از پخش‌کننده داخلی استفاده کنید، امکان سفارشی‌سازی را نخواهید داشت. بنابراین پیشنهاد می‌کنیم که از افزونه‌ها و پلاگین های پلیر موزیک وردپرس استفاده کنید. ما برای جاسازی پادکست‌ها، فایل‌های Sound Cloud و … در سایت وردپرسی شما۱۰ موزیک پلیر رایگان وردپرس را معرفی خواهیم کرد.

۱۰ موزیک پلیر رایگان برای ورد پرس

۱.compact-wp-audio-player

10 موزیک پلیر رایگان وردپرس

compact-wp-audio-player یک موزیک پلیر جمع‌وجور وردپرسی که استفاده از آن نیز راحت و آسان است. برای استفاده از این افزونه کافی است کد کوتاه آن را در نقطه‌ای که می‌خواهید قرار دهید. این افزونه موزیک پلیر یک دکمه کوچک پخش در پست یا صفحه شما به نمایش خواهد گذاشت.

افزونه compact-wp-audio-player کاملاً رایگان است که از پرونده‌های .mp3 و .ogg پشتیبانی می‌کند. در این افزونه گزینه‌های پخش خودکار و حلقه نیز وجود داردکه به صورت خودکار به محض بارگیری صفحه پخش خواهد شد.

نکته مثبت این موزیک پلیر این است که فایل موردنظر در هر نوع دستگاه هوشمندی کار خواهد کرد. هم‌چنین این افزونه امکان پیش‌نمایش موزیک‌های شمارا نیز فراهم کرده است. این افزونه امکان تنظیم میزان صدا و یا اضافه نمودن متن در اطراف آن را با تغییرات کد میانبر خواهد داشت.

۲.Plugins-audio-album

10 موزیک پلیر رایگان وردپرس

پلاگین audio-album برای گروه‌بندی فایل‌های صوتی و ایجاد یک آلبوم استفاده می‌شود. این پلاگین نیز به‌صورت رایگان در سایت رسمی ورد پرس ارائه‌شده است.

از دیگر مزایای پلاگین audio-album می‌توان به تنظیم چندین آلبوم در یک صفحه با رنگ‌های پخش مجزا اشاره کرد. در این پلاگین هم‌چنین امکان اضافه نمودن عناوین، تاریخ، جزئیات آهنگ‌ها، تنظیم عرض و ارتفاع پخش‌کننده نیز وجود دارد.

۳.plugins-soundcloud-is-gold

10 موزیک پلیر رایگان وردپرس

soundcloud یکی دیگر از افزونه‌های موزیک پلیر رایگان وردپرس است که با استفاده از آن می‌توان آهنگ‌ها، لیست‌های پخش و موارد دلخواه دیگر را در پست‌های وب‌سایت به اشتراک گذاشت.این افزونه برای سایت‌های مشترک گزینه‌ی مناسبی است چراکه قادر است چندین کاربر را ذخیره نماید.

پلاگین موزیک پلیر وردپرس  soundcloudدارای سه سبک (استاندارد، آثار هنری و ویژوال) است که یک برگه جدید در داشبورد ورد پرس ایجاد می‌کند که تمام اطلاعات آهنگ‌ها ازجمله توضیحات، کاورها، و url ها را در خود ذخیره می‌کند.

از دیگر قابلیت افزونه soundcloud  می‌توان به ویژگی پیش‌نمایش زنده آن اشاره کرد که با استفاده از آن می‌توان پخش‌کننده را متناسب با سایت خودتنظیم کنید.

۴.Plugins-powerpress

10 موزیک پلیر رایگان وردپرس

پلاگین powerpress یکی دیگر از پلاگین های خوب موزیک پلیر وردپرس است که برای سایت‌های آماتور و حرفه‌ای استفاده می‌شود.

افزونه  powerpressاز پادکست‌های Google و Apple پشتیبانی می‌کند. شما می‌توانید با استفاده از حالت Simple پادکست سایت وردپرسی خود را تنظیم و برای تنظیمات کلی نیز به حالت Advanced بروید.

این افزونه این امکان را به شما می‌دهد که بتوانید یک صفحه اشتراک ایجاد نموده و از ابزارهای مفید آن استفاده نمایید. نکته قابل‌تأمل دیگر اینکه این افزونه دارای ویژگی‌های سئو نیز می‌باشد.

۵.music-player-for-woocommerce Plugins

10 موزیک پلیر رایگان وردپرس

پلاگین music-player-for-woocommerce یکی دیگر از ۱۰ موزیک پلیر رایگان وردپرس است. این افزونه از فرمت‌های OGA، MP3، WAV، WMA پشتیبانی می‌کند. این افزونه در تلفن همراه نیز کاربرد دارد.

با استفاده از پلاگین music-player-for-woocommerce می‌توان کد کوتاه را در ستون‌های فرعی یا پست‌ها قرارداد. هم‌چنین دکمه پخش و میزان صدا در صفحه سبد خرید نمایش داده می‌شود.

۶.plugins-seriously-simple-podcasting

10 موزیک پلیر رایگان وردپرس

پلاگین seriously-simple-podcasting یکی دیگر از ۱۰ پلاگین موزیک پلیر رایگان وردپرس است که در این بخش معرفی خواهیم کرد. این پلاگین نیز کاملاً رایگان است که از رابط بومی وردپرس استفاده کرده و حداقل تنظیمات را خواهد داشت.

در این افزونه نیز با استفاده از کد کوتاه و ابزارک می‌توانید لیست‌های پخش را در هر نقطه از سایت خود  نمایش دهید. امکان اضافه نمودن تصاویر روی جلد، عنوان، توضیحات و سایر عناصر نیز در افزونه seriously-simple-podcasting وجود خواهد داشت.

۷.plugins-audioigniter

10 موزیک پلیر رایگان وردپرس

پلاگین  audioigniter یکی از پلاگین های محبوب وردپرسی است که در عین رایگان بودن تمام نیازهای شمارا برای اشتراک‌گذاری موسیقی‌تان فراهم می‌نماید. امکان ایجاد لیست‌های پخش و آهنگ‌های نامحدود در پست‌ها و صفحات مختلف سایت با این افزونه فراهم می‌شود.

از دیگر ویژگی ممتاز این افزونه امکان سفارشی کردن (URLخرید آهنگ) است که کاملاً با ووکامرس ست شده و می‌توان ترک‌های جداگانه‌ای به فروش رساند.

۸.Plugins-advanced-dewplayer

10 موزیک پلیر رایگان وردپرس

پلاگین advanced-dewplayer یک افزونه با رابط کاربری MP3 ساده و راحت که کاملاً رایگان است. در این افزونه نیز با استفاده از کد کوتاه می‌توان لیست‌های پخش را در هر نقطه از سایت نمایش داد.

۹.Plugins-MP3 Player

10 موزیک پلیر رایگان وردپرس

پلاگین MP3Player یکی دیگر از ۱۰ موزیک پلیر رایگان وردپرس است که در این مقاله معرفی خواهیم کرد. این پلاگین کاملاً رایگان است که یکی از پیشرفته‌ترین پلاگین های موجود است. با استفاده از افزونه  MP3Player نیز می‌توان لیست‌های پخش را با استفاده از شورت کد (کد کوتاه) در هر نقطه‌ای از سایت نمایش داد.

۱۰.plugins-music-player-for-easy-digital-downloads

10 موزیک پلیر رایگان وردپرس

آخرین پلاگین موزیک پلیر که در این مقاله معرفی و بررسی خواهیم کرد، پلاگین music-player-for-easy-digital-downloads است. این پلاگین رایگان است و فرمت‌های OGA، MP3، WAV، WMA را پشتیبانی می‌کند.

این افزونه در تلفن‌های همراه نیز کاربرد دارد و یکی از افزونه‌های صوتی موزیک پلیر محبوب برای وردپرس به شمار می‌رود.

چکیده

۱۰ موزیک پلیر رایگان وردپرس موضوع امروز مقاله ما بود. امیدواریم مفید واقع‌شده باشد. شما می‌توانید در سایت وردپرس تمامی پلاگین ها و افزونه‌های پخش صوتی و تصویری (ویدئو) است را مشاهده و افزونه موردنظر خود را انتخاب نمایید.

آموزش وردپرس و سایت‌های معروف وردپرسی توسط تیم ما در مدرسان شریف برای شما عزیزان که علاقه‌مند به یادگیری وردپرس هستید، تدارک دیده‌شده است. با ما همراه باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *